Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2 Pl Sonerst Lv 55 Vs Umarły Rozpruwacz Ripper Lv 78 Boss


KochamBlondynki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niezly kozaczek i do tego mental choc przy poli nie robi to wielkiej roznicy ale wielkie gratki i chyba dam mu suba

A dla cb + za to ze wstawiles

sstwc.jpg

Opublikowano

hyh on lepszy od lotcha oby dwoje to lamki bo Allegro kochają!!

 

 

Nastepne dziecko :) Że ty kupujesz na allegro to na chu.. się żalisz ? co starzy ci gotówki nie dają ? sorry ja nie musze na allegro wydawać.

 

PS. Marna prowokacja Hejterze ;*

Opublikowano

@UP to twoja postac?

Jeżeli Ci pomogłem albo po prostu czytasz ten post to wejdź na pajacyk.pl i kliknij w brzuch pajacyka. Kliknięcie to dużo droższa waluta niż plus i minus na MPC

;) (Jeśli też tak uważasz skopiuj to do sygnaturki):)

pomagam.jpg?1

Opublikowano

@szczepan444

 

Ty nie ubiłbyś ripa na 55 nawet gdybyś miał full IS i yangi z allegro ... -,-

 

Wracając do tematu kozak ;D masz +

Opublikowano

Gdy ma się dobry komputer, to można tam dojść bez problemowo.

Ja niestety, mając procesor 1,8Ghz i 1,5Gb ramu + dysk twardy 40GB na którym wolna przestrzeń to jakieś 8GB jest ciężko już na pieczęciach, ponieważ jest tam dużo potworków, czego mój komputer niestety nie ogarnia, więc dojście na kowala jest już sukcesem, chodź mam 74 lvl... Nie mówię już o odpaleniu również buffa, któremu jakimś sposobem wbiłem 61 lvl..

 

W każdym razie, gratuluję.

 

Pozdrowienia

Jestem wystarczająco dumny z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego;

 

— Władimir Nabokow

 

13631.jpg

32548.png

Moje tuty:

 

Grasz na Yt2Game? Nie wiesz czegoś? Kliknij i się dowiedz!!!

 

Pomogłem? Daj LAJKA!.

Mój kanał na YT.(Kliknij aby wejść) Zapraszam!!

Opublikowano

Niezłe ;)

Gz i + :)

sygnanampc2.png

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę !

Opublikowano

Haha nieźle teraz czekamy na wiedźmę i generała Setaou ^^

ZBIERAM ++++++

Pomagam w problemach z CoD MW2 i Metin2 i Mu Online

DARMOWE KONTA RAPIDSHARE PREMIUM

50 Postów [v]

100 Postów [v]

150 Postów [x]

200 Postów [x]

Wstawić hacka [x]

Nie być już pijawką [x]

Być userem dnia [x]

Użyć cheata engine w celach zarobkowych [v] :D

Opublikowano

Moje zdanie : bycie zajebistym jest naprawdę ciężkie...ale tobie się udaje :D GZ....

offtop : teraz sobie myśle : "jesteś hardcorem" :)

34395.pngsraczuser.gif

googleuser.png34115.jpg

33983.png34382.png

32409.png31453.png

31590.png33929.png

34240.gif34247.png

Opublikowano

On jest spoko typ. Ladne skille na niskim lvlu ja na 45 mialem silne g2 ;P ale nie wytrzymalem luzej i ruszylem dalej z expieniem bo z kamykami ciezko bylo.

 

Ale w pvp az taki koks nie jest

 

Distance z s6 u czerwony 55lvl body to dopiero koks, kladzie 80lvle :P

789290350.png

woj.gif

100 [ V ]

200 [ V ]

300 [ V ]

400 [ V ]

500 [ V ]

600 [ V ]

700 [ V ]

800 [ X ]

Opublikowano

Heee wiecie zkad robil eq ?

Od 1 do 55 dropil blaski ksiezyca mial ich cos 400.

Otworzyl wszystkie zrobil smokami eq +9 a jezyki sprzedal i zarobil na skille :]

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...